Oni i Sport to pierwsza w Polsce sieć Siłowni Terapetycznych. tel: 880222655 - Franczyza

Franczyza

Oni i Sport to maksimum efektów - minimum czasu

Oni i Sport jest siłownią terapeutyczną, wyjątkowe miejsce w którym potrzeby każdego klienta rozpatrywane są indywidualnie. Dobra kondycja, zdrowy wygląd w każdym wieku. Odpowiadamy na zapotrzebowanie dzisiejszych czasów:

-  wysoka jakość sprzętu i usług

-  zdrowie i bezpieczeństwo

-  profesjonalizm

-  przyjazna atmosfera

- wysoka efektywność

- dietetyka i suplementacja

- oszczędność czasu

- elastyczność

Sprawdzona koncepcja ćwiczeń spełnia wymagania większości potencjalnych klientów. Począwszy od osób zdrowych, chcących poprawić kondycję fizyczną, zrzucić zbędne kilogramy, zmniejszyć bóle kręgosłupa, wyrzeźbić sylwetkę i poprawić ogólny stan zdrowia. Każdy ma inne cele treningowe  jeden robi to dla zdrowia inny dla urody, wszystkie są dla nas ważne. Dzięki wyjątkowemu systemowi, każda osoba jest indywidualnie traktowana i ma odpowiednio dostosowane obciążenia. Zdrowy i bezpieczny trening  zawsze pod opieką fizjoterapeuty/trenera to nasz priorytet i to wyróżnia nas od innych.

Podwójnie koncentryczny system urządzeń umożliwia efektywne spalanie kalorii i budowę tkanki mięśniowej angażując w to wszystkie główne grupy mięśniowe. Mamy sprawdzony plan żywieniowy wraz z suplementacją.Treningi w naszym klubie sprawiają, że klienci tracą zbędne kilogramy, rzeźbią sylwetkę, poprawiają zdrowie, stają się szczęśliwsi.

Grupa docelowa: powyżej 35 roku życia.

Zainteresowanych otwarciem własnego klubu na zasadach franczyzy zapraszamy do współpracy.

Kontakt telefoniczny: 795 795 488 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

Excio na świecie

Aktualności

Zajęcia

Treningi w Oni i Sport odbywają się w małych grupach, na przemian ćwiczenia siłowe i aerobowe. Zajęcia są urozmaicone, obejmujące całe ciało i przede wszystkim efektywne. Zawsze pod opieką fizjoterapeuty/trenera, który będzie czuwać nad bezpieczeństwem i prawidłowością przebiegu treningu. Wszystko po to aby zrealizować Twój cel.

 

 

więcej

Galeria